Medycyna estetyczna jest coraz szybciej rozwijającą się gałęzią medycyny, z uwagi na fakt ,iż rośnie zapotrzebowanie na zabiegi, które mają coraz większe znaczenie w dzisiejszym świecie. Zabiegi upiększające ciało wykonujemy dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz umiejętnościom, pozwalającym na szybką i bezpieczną  poprawę wyglądu.

Pozwalają na to nowoczesne metody, ale też najwyższej klasy sprzęt, który zapewnia zmianę wizerunku oraz poprawę samopoczucia i samooceny. Specjaliści z Clinica Dermatologica w Gdańsku oferują bogatą ofertę zabiegów upiększających.

Medycyna estetyczna

Celem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest nie tylko poprawa wyglądu, ale również – a w niektórych przypadkach przede wszystkim – zmniejszenie kompleksów, poprawę samopoczucia i samooceny. Efekt kosmetyczny często idzie też w parze z efektem medycznym. Nie jest bowiem prawdą często powtarzane stwierdzenie, że medycyna estetyczna ma ograniczone działanie, a zabiegi trzeba często powtarzać, bo bez tego efekty będą gorsze niż przed ich przeprowadzeniem.

Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i stale prowadzonym badaniom, zapewniającym szybki rozwój technologii, część zabiegów jest nie tylko całkowicie bezpieczna, ale ich efekty nie są ograniczone czasowo. Po przeprowadzeniu serii zabiegów można np. pozbyć się niechcianego owłosienia na zawsze. Poza tym efektowny wygląd ciała często jest emanacją doskonałego stanu zdrowia całego organizmu. Najważniejsze jest więc wybranie odpowiedniej kliniki, w której pracują doświadczeni lekarze dermatolodzy. Warto pamiętać, że to właśnie pod ich nadzorem powinna odbywać się większość zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Gwarantuje to ich efekty oraz brak powikłań.  Nie warto kierować się jakimkolwiek innym wskazaniem, niż profesjonalizm lekarzy. Pamiętajmy, że najważniejsze jest nasze zdrowie, a niektóre zmiany są nieodwracalne. Lepiej więc oddać swoje zdrowie i wygląd w ręce zaufanych specjalistów.

W Clinica Dermatologica, działającej pod egidą dr n. med. Igora Michajłowskiego, znanego w całej Polsce dermatologa, pracują wyłącznie uznani specjaliści, którzy cały czas poszerzają swoją wiedzę. Uczestniczą w międzynarodowych konferencjach i sympozjach, zapoznając się z najnowszymi badaniami i osiągnięciami nauki, by nieść profesjonalną pomoc.

Jeśli więc oczekujesz zmiany wyglądu i chcesz, by Twoje ciało wyglądało zdrowiej, wybierz nieinwazyjną oraz bezpieczną kurację i ciesz się jej efektami. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, a także opiszemy spodziewane efekty i możliwości, jakie oferuje obecnie medycyna estetyczna, oparta na wiedzy i nowoczesnym sprzęcie.